Pływanie i nurkowanie

Nauka pływania i nurkowania

Pływanie i nurkowanie

Pływanie i nurkowanie

Nurkowanie to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin rekreacji. Jeszcze 10-20 lat temu nurkowanie było sportem elitarnym, sportem dla wybranych nie tylko ze względu na duże koszty ,ale także na sprzęt, który wymagał dużej tężyzny fizycznej.
W chwili obecnej sprzęt do nurkowania pozwala na zwiedzanie podwodnych otchłani wszystkim którzy są zdrowi i chcą zobaczyć co dzieje się pod wodą. Nauka nurkowania dzieci to najbardziej wymagające i pracochłonne zajęcie dla instruktora nurkowania. Od kilku lat prowadzimy zajęcia dla dzieci od 10 roku życia ,a w 2016 roku rozpoczęliśmy systematyczne zajęcia z dziećmi w wieku 8 lat. Razem z SKJ Hippika Tomaszkowo postaramy się na naszych kilku godzinnych zajęciach basenowych pokazać , jak fajnie jest pod wodą, jak bezpiecznie można zwiedzać podwodny świat. Warto dodać że największe federacje nurkowe przygotowały programy dla dzieci juz od 8 roku życia,a mając 10 lat można otrzymać stopień Open Water Diver Junior , który uprawnia do nurkowania na głębokości 12 metrów w asyście instruktora.

SSI
Centrum Niezwykłych Nurkowań powstało w 2010 roku w Olsztynie, ale nauką nurkowania zajmujemy się od 1999 roku. Posiadamy najszersze uprawnienia i doświadczenie w północno-wschodniej Polsce, szkolimy nurków rekreacyjnych technicznych i instruktorów nurkowania.

Krokodyle Olsztyn

INSTRUKTORZY:

Igor Bartoszewicz Igor Bartoszewicz
Nurkowaniem zajmuję się od zawsze… To jego pierwsza, najważniejsza fascynacja, praca, hobby i sens życia. Prowadzi 5-gwiazdkowe centrum nurkowe - CENTRUM NIEZWYKŁYCH NURKOWAŃ „KROKODYLE”. Jego dewizą jest: to instruktor pokazuje ci, jak nurkować, a nie federacja. Najważniejszy jest rozwój i ciągłe zdobywanie wiedzy. Dzięki temu przeprowadził już blisko tysiąc kursów, sam również wciąż podnosi swoje kwalifikacje
#5699 SDI/TDI Instruktor Trainer
#161530 DAN Instruktor Trainer
#614294 EFR/CFC Instruktor Trainer
#614294 PADI MI
#1922 HSA
#0054 CMAS/LOK

CEntrum Niezwykłych Nurkowań KROKODYLE

CEntrum Niezwykłych Nurkowań KROKODYLE